محل تبلیغات شما
نکات کلیدی در بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جماعات؛

1- همکار بودن با ائمه جماعات؛
خوشامد عرض میکنم به همه‌ی شما برادران عزیز و همکاران محترم. 

2- خدمت در جایگاه امامت مساجد از جمله افتخارات است؛
یکی از چیزهایی که انسان جا دارد جزو افتخارات کاریِ خود به‌حساب بیاورد و این حقیر هم این کار را میکنم، عبارت است از خدمت در جایگاه امامت مساجد، ما هم با شما در این زمینه همکاریم.

3-جلسه با ائمه جماعات جلسه‌ی مهم و متفاوتی است؛
خیلی خوش آمدید و جلسه همان‌طور که آقای حاج‌علی‌اکبری بیان کردند، واقعاً جلسه‌ی مهم و متفاوتی است؛ با جلسات دیگر ما در اینجا تفاوتهای اساسی دارد. تشکّر میکنم از بیانات پُرمغز آقای حاج‌علی‌اکبری که هم مفید و جامع بود، هم زیبا و خوش‌ساخت و خوش‌ترکیب بود.

4- خرسندی به اینکه زبانهای گویای ّت بحمدالله از برجستگی‌ها و از زیورهای بیانی و فکری برخوردار است؛
 ما خرسند میشویم وقتی‌که مشاهده میکنیم زبانهای گویای ّت بحمدالله از برجستگی‌ها و از زیورهای بیانی و فکری برخوردارند. ایشان نکات مهمّی را بیان کردند و مژده‌هایی را که بنده به‌طور کامل از آنها مطّلع نبودم ذکر کردند. بنده هم چند نکته را در همین زمینه‌ها عرض میکنم.

5-  اوّلین مسئلله اهمّیّت خود مسجد؛
این ابتکاری که اسلام در آغاز ولادت خود برگزید و محلّ تجمّع مردم را بر محور ذکر و دعا و توجّه به خدای متعال قرار داد. اجتماعات مردم به‌طور طبیعی دارای تأثیراتی است. این در کجا اتّفاق بیفتد؟ مثلاً در باشگاه‌ها، یا در قهوه‌خانه‌ها؛ یا در جایی تشکیل بشود که محور آن اقامه‌ی صلات است؛ این خیلی فرق میکند. وقتی اجتماع بر محور نماز و ذکر به وجود آمد، آن‌وقت یک معنای دیگری پیدا میکند، یک جهت دیگری پیدا میکند، دلها را به سمت دیگری میکشاند؛ این ابتکار اسلام بود.

پیام تسلیت مقام معظم رهبری در پی درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی

بیست جمله از بیانات مقام معظم رهبری در مورد اهمیت اردوهای راهیان نور

پیام مقام معظم رهبری به مناسبت حضور پرشکوه مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری

هم ,ائمه ,محور ,نکات ,بیانات ,میکنم ,با ائمه ,ّت بحمدالله ,بحمدالله از ,از برجستگی‌ها ,گویای ّت ,گویای ّت بحمدالله ,زبانهای گویای ّت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سوکت خودرو پویاسازان فناوری اطلاعات خون رگان talymace چاپ دیجیتال شمرون آتــیـــــــــه سبــــــــــز بهترین مشاور ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۵۸ dosneparce Resin snow globes,coin banks,Christmas Tree Ornaments